Podání přihlášky patentu v oblasti solárního provzdušňovače

V současné době se nám podařilo dokončit prototyp solárního vodního čeřiče určeného k provzdušňování vodních ploch, zejména pak chovných nádrží. Viz Solární provzdušňovač.

Podání přihlášky patentu v oblasti kombinovaných FV panelů

V současné době se nám podařilo dokončit prototyp kombinovaného solárního panelu určeného k efektivnějšímu získávání elektrické energie s následným využitím odpadního tepla vznikajícího během provozu FV panelu. Viz Kombinované FV panely

Dálkový dohled

Nově jsme se zaměřili na dálkový dohled a dálkové ovládání MVE. S tím souvisí také automatizace a zabezpečení turbíny z hlediska nouzových stavů.

Časopis Industry

Dozvíte se o nás také v článku časopisu INDUSTRY (str. 8-11)

více

Časopis Vision

Rozhovor se zakladatelem a ředitelem společnosti HYDROSERVIS-UNION pro s.r.o. v časopise VISION 

více

Automatizace

Trendem dnešní doby je maximální komfort z hlediska obsluhy elektrárny s možností dálkového dohledu a ovládání přes internet. Nabízíme zcela intuitivní systém ovládání vašeho zařízení s přehlednou grafikou. Tento systém nabízí kompletní informace o provozních stavech elektrárny (provozní teplota a tlak jednotlivých komponent, regulace výkonu v závislosti na hladině vody, kontrola otáček stroje a generátoru, automatizace hrabacího stroje, atd). Systém umí také vyhodnotit nouzové stavy (například změnu teploty a tlaku jednotlivých komponent mimo toleranční mez, přetržení řemene, otřesy řemenice, atp.) a tím přizpůsobit chod a provoz celé elektrárny. V případě potřeby jsme schopni systém rozšířit dle individuálních potřeb dané lokality. Součástí automatizace jsou i ochranné a omezovací prvky definované pravidly provozu distribuční soustavy (PPDS), které jsou nedílnou součástí energetického zákona.

Řešíme:

  • Řízení malých vodních elektráren
  • Dálkový dohled a obsluha OZE
  • Zabezpečovací monitoring elektráren
  • Kamerové systémy
  • Vizualizace MVE
  • Sběr a ukládání dat OZE

KLIKNĚTE ZDE pro DEMO náhled dálkového dohledu a ovládání

 

 

RozvaděčÚvodní obrazovka
Hydroservis Union a.s.
ČeskyEnglish
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím